Sportovní hodinky jsou široká kategorie, ze které si každý může vybrat přesně podle svých potřeb. Rozdíly jsou nejen v designu a materiálech, ale hlavně ve funkcích, které hodinky mají. Sportovní hodinky jsou určené především na sport, ale mnoho majitelů se s nimi díky jejich pohodlnosti a praktičnosti nechce rozloučit ani v každodenním životě. Jak vybrat sportovní hodinky právě pro vás?


Funkce sportovních hodinek

Sportovní hodinky nabízí kombinace mnoha různých funkcí. Díky tomu si každý vybere přesně podle svých představ. Vždy záleží na tom, pro jaký sport hodinky hledáte a zda je budete používat pouze při sportu či je budete nosit i v běžném životě.


Sportovní hodinky a jejich materiál

Sportovní hodinky jsou často lehčí a využívají tak jiné materiály než hodinky elegantní či luxusní. Nejčastěji se sportovní hodinky vyrábí z plastu, pryže a silikonu. Tyto materiály jsou lehké a zároveň odolné.


Velikost elegantních hodinek

Aby sportovní hodinky na ruce nepřekážely, a zároveň se pohodlně nosily, je třeba zohlednit i velikost jejich pouzdra. Jak na to?


Vodotěsnost sportovních hodinek

Vodotěsnost je dalším důležitým parametrem při výběru sportovních hodinek. Vše se opět odvíjí od sportu, pro který budete hodinky používat.