Klasické hodinky jsou určeny pro každodenní nošení. Při výběru tedy hraje roli jejich vzhled, ale i odolnost a kvalita materiálů. Přece jen od nich očekáváme, že nám budou složit dlouhá léta. Jak klasické hodinky vybrat? Čtěte dále.
Vyberte si své dámské klasické hodinky, nebo pánské klasické hodinky ještě dnes...

Druhy klasických hodinek

Klasické hodinky jsou nejčastěji analogové, což znamená, že čas zobrazují pomocí ciferníku a ručiček. Setkat se můžete i s hodinkami kombinovanými, které nabízí kompromis mezi analogovým a digitálním zobrazením času, takže ačkoliv disponují klasickým ciferníkem, nabízí i některé funkce digitálních hodinek.


Materiál klasických hodinek

U klasických hodinek se zaměřte na materiál pouzdra, řemínku a sklíčka. Materiály by měly kvalitní a odolné, protože klasické hodinky budete pravděpodobně nosit velmi často.


Velikost klasických hodinek

Aby klasické hodinky na ruce vypadaly dobře, a zároveň se pohodlně nosily, je třeba zohlednit i velikost jejich pouzdra. Jak ji zjistit? 


Vodotěsnost klasických hodinek

Vodotěsnost je dalším důležitým parametrem klasických hodinek. Abyste si v nich mohli umýt ruce a hodinky zvládly i nějaký ten déšť, musí mít označení alespoň 5 ATM a vyšší...