Hodinky jsou stylovým prvkem

Prvně je to stylový kousek, dekorace pro váš outfit a oblečení. Podobně jako ženy ladí své outfity s dámskými šperky. Je pravda, že při výběru hodinek musíte být pečlivý, stejně jako jsou ženy při výběru dámských náušnic, nebo dámských prstenů. Šperky nikdy nevýjdou z módy, tak proč by náramkové hodinky měli.

Hodinky vylepšují vaši "osobní" značku

Nosit hodinky taky možnost jak pozdvyhnout vaši osobní značku. Uvědomme si,  že člověk je často posuzován podle toho jak se obléká. Osobní brand je důležitý a nošení hodinek vám může pomoct představit vaši osobu, aniž byste museli dlouze číst svůj životopis, což je fajn.

Hodinky vás udrží daleko od telefonu

Hodinky vám brání v tom, abyste nemuseli vytahovat telefon a zjistit čas. V dnešní době s obličejem přilepeným na chytrém telefonu, je to krásná věc. Existují také chvíle, kdy jste jednoduše zvědaví na váš čas, řekněme, když váš upovídaný přítel vypráví jeden ze svých nekonečných příběhů a vy nechcete být neslušní a vytáhovat telefon. Navíc vypadáte zdvořile, když svůj obličej neztrácite v chytrém telefonu, a tomu by měli lidé rozumět.

Jak se dívají ženy na muže s hodinkami

Ženy se vždy jako první dívají na mužské boty, každý to ví. Ženy si však také všimnou pánských hodinek (pokud je muž nosí). Nosit hodinky může ženě podat jemnou zprávu, že jste spolehlivý a jdete vstříc traficím a trendům. Je to fanstastický "startér" konverzace. Vyzvedněte si svůj pár hodinek, mít formální, klasické pánské hodinky a neformální hodinky, sportovní pánské hodinky je skvělý nápad, můžete je obměňovat a ladit s nimi váš outfit.

Automatické hodinky

Automatické hodinky, se natahují díky pohybu zápěstí. Automatické hodinky nemusíte při každodenním nošení natahovat. Energie se ukládá, pomocí závaží s polovičním kotoučem, nazývaného rotor, který se otáčí při pohybu. Tato energie se používá k napájení hodinek a může hodinky udržet v chodu v noci a v době kdy hodinky nenosíte. Uložená energice může hodinky udržet v provozu 24 až 48h.

Snad největší důvodem pro by měli muži nosit hodinky, je, že vás udrží v čase. Zpoždění není nóbl a vypovídá to o vaši osobě nespolehlivost a plýtvání času druhých. Udržujme čas v pohodě.