To, co o vás vaše hodinky říkají, samozřejmě záleží na modelu, který si vyberete. Moderní dámské hodinky, klasické dámské hodinky, luxusní dámské hodinky, či snad elegantní dámské hodinky ?  Nebo pro pány, klasické pánské hodinky, sportovní pánské hodinky, luxusní pánské hodinky, či elegantní pánské hodinky. Muží a ženy, kteří nosí hodinky, mají několik společných rysů.

Tady je 6 rysů, které o vás prozradí náramkové hodinky.

Jste spolehlivý

Bez ohledu na styl vašich hodinek, se na lidi, kteří nosí hodinky pohlíží jako na spolehlivé. Pro některé jsou hodinky na vašem zápěstí symbolem, že tato osoba je přesná a cení si nejen svůj čas, ale i čas jiných lidí. Koneckonců, čas jsou peníze, přátelé.

Jste praktický

Existuje mnoho druhů hodinek a většina z nich slouží také jinému účelu, než jen prostému ukazateli času. Nositelé hodinek, kteří mají rádi dobrodružství, si obecně vybírají hodinky, které odpovídají jejich životnímu stylu. Pro atlety jsou vhodné sportovní a klasické hodinky, pro trendy outfity zase moderní a stylové hodinky. 

Mate svůj styl

Přiznejme si... hodinky vypadají hezky. Nabízí se v mnoha stylech pro všechny druhy zábavy. Ať už máte hodinky na slavnostní večeři, nebo pro každodenní použití, vaše hodinky řeknou divákům a obdivovatelům, že jste hrdí na to, jak vypadáte.

Jste úspěšní

Upřímně, nepotřebujete nosit hodinky pokud jste obklopeni lidmi přilepenými na chytrých telefonech. Krásné hodinky jsou více než ukazatelen času. Je to symbol. Dobře provedými hodinkami ukážete lidem, že si ceníte drobných věcí a pracujete tvrdě, abyste je dostal.

Vážíte si tradic

Trendy přicházejí a odcházejí, ale klasické hodinky nikdy nevýjdou z módy. Sem a tam se můžete těchto trendů účastnit. Jedna věc je však jistá. Lidé kteří nosí hodinky, si cení tradic. Ceníte si kvalitního zpracování klasických, luxusních a módních hodinek. Tradice nemusí hned znamenat, že jste staromódní. Znamenáto, že si ceníte tradic, které vám byly předány.

Máte rádi dobrodružství

Hodinky jako Breitling, Rolex, Patek Philippe, Panerai, jsou navrženy tak aby vám byly společníkem po celou dobu vašeho aktivního života. Ať už se potápíte, seskakujete padákem, jezdíte na kole..., dobře vyrobené hodinky odrážejí váš smysl pro dobrodružství